Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Witamy na stronie internetowej P.P.H.U. TRAKO Janusz Stempień

Tartak Trako to rodzinna firma istniejąca  na rynku drzewnym od 1989 roku.

Jej założycielem i właścicielem jest Janusz Stempień.

 Swoją działalność rozpoczynaliśmy świadcząc drobne usługi tartaczne i stolarskie . W miarę upływu lat rozwijaliśmy swoją działalność dostosowując się do wymagań rynku i zapotrzebowań klientów.  Dzięki temu pozyskaliśmy stałych kontrahentów, z którymi współpracujemy do chwili obecnej.

 Przedsiębiorstwo nasze cechuje się dużym tempem rozwoju, któremu towarzyszy wzrost nakładów inwestycyjnych.  Aktualnie firma przetwarza ponad 8000m3 rocznie  drzewa okrągłego i ilość ta ciągle wzrasta.

 Naszym priorytetem jest wysoka jakość oferowanych produktów stolarskich, elastyczność co do wymagań klientów indywidualnych jak i stałych odbiorców.

Obecnie rozwijamy również drugą gałąź swojej działalności tj. usługi transportowe.

Najnowszą inwestycją w naszej firmie jest nowy samochód do przewozu drewna, dzięki czemu usługi przez nas świadczone, wykonywane przez doświadczonego kierowcę, zapewniają pełen profesjonalizm i terminowość.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.